Inteligentny Dom, czyli Smart Home to współpraca wielu urządzeń w tworzeniu lepszego, bardziej komfortowego życia. To współpraca czujników ruchu z oświetleniem, oświetleniem z roletami, rolet z alarmem czy alarmu z domofonem. Smart Home to współpraca wszystkich urządzeń w Twoim domu w celu oszczędności, bezpieczeństwa i komfortu domowników. To wszystko zagwarantuje nam NEXWELL.

Jedną z najważniejszych idei systemów Smart Home inteligentnego domu jest możliwie szeroka automatyzacja i optymalizacja pracy najważniejszych dla domu urządzeń. Pomimo że zdecydowana większość funkcji realizuje się automatycznie, bez ingerencji Domownika, to jednak manualne sterowanie w pewnych momentach okazuje się równie istotne. Aktywacja przygotowanych na odpowiednie okazje scenariuszy czy wyłączenie wybranych obwodów elektrycznych wedle własnego uznania to tylko przykłady codziennej ingerencji Domownika, korzystającego ze Smart Home. Świadomość tych potrzeb skłoniła nas do zaprojektowania i wdrożenia całej linii inteligentnych, programowalnych manipulatorów, które ze względu na walory estetyczne i mnogość funkcji, zostały szybko docenione przez odbiorców naszych rozwiązań.

Jeżeli w naszym salonie chcemy zapalić światło główne, wystarczy, że wchodząc do pomieszczenia, dotkniemy dłonią tafli szkła. Po chwili zapali się na niej czerwona ikona symbolizująca żarówkę. Jeżeli światło będzie zbyt jasne, to przytrzymując palec na ikonie, możemy ściemniać wybraną sekcję światła. Wyświetlacz zainstalowany pod szkłem dostarcza niezbędnych informacji o temperaturze w pomieszczeniu, stanie systemu alarmowego oraz dodatkowych wybranych przez Użytkownika funkcjach. Za pomocą ikony + lub – w bardzo łatwy sposób zmienimy moc wentylacji, temperaturę w pomieszczeniu lub kąt nachylenia lamelek żaluzji.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl